Що таке

Деколь?

Деколь – технологія, завдяки якій на поверхні скло та кераміки переносяться зображення.


Гаряче деколювання може застосовуватися для нанесення зображень на керамічні та скляні поверхні. Випалення значно збільшує термін служби декорованих предметів, а їх зовнішній вигляд з часом не втрачає привабливості.

Деколь (англ. Decal) – технологія нанесення зображення на керамічні або скляні вироби. Зображення, надруковане методом шовкодруку «перекладна картинка», переноситься на кераміку або скло. Надрукрване зображення переноситься з паперової основи, а потім фіксується високотемпературним випалом.

 

Фарби, що використовуються в гарячому деколі, абсолютно безпечні, тому ви можете нанести ними малюнок на чашку та інший посуд, призначений для прийому їжі.

Слово “декаль” походить від французького “décalcomanie” декалькоманія – виготовлення друкованих відбитків (перекладних зображень) для подальшого сухого перенесення на будь-яку поверхню.


Деколювання – процес перенесення малюнка на будь-яку поверхню (скло, кераміку, дерево, пластик, метал). Зсувні дитячі картинки – «перекладалки» – це саме холодна деколь. Для гарячої деколі є декілька обмежень (матеріали: скло, кераміка; спеціальні фарби; після переносу зображення піддати термічній обробці)

переваги Деколю

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому Деколь надійний?

Деколювання є складним та трудомістким процесом. Щоб нанести на посуд зображення, необхідно спочатку підготувати сам деколь (перекладне зображення). Картинка готується з використанням спеціальних фарб та технології шовкографії. Потім зображення переводиться на поверхню сувеніра, при цьому піддаючись термічній обробці.

 

Температура випалу може сягати 800 градусів.
При такій обробці фарба спалюється у верхній шар виробу, стаючи частиною сувеніру. Навіть миючі засоби не зітруть з вашого улюбленого гуртка деколь.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
25%
Доступність
65%
Якість
90%
Єкологічність
30%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
10%
Доступність
10%
Якість
90%
Єкологічність
30%

Популярні товари для Деколю

❍ Чашки
❍ Стакани
❍ Бокали
❍ Пляшки

❍ Тарілки
❍ Чайники
❍ Вази