Що таке

Цифровий

друк?

Цифровий друк – це один із простих та економних способів себе пред’явити світові. Варто спробувати хоч раз щоб зрозуміти ефективність даного друку.

Візитки, флаєри, каталоги, наклейки та багато іншого, допоможуть щоб вас і про вашу справу легко дізналися інші.

Цифровая печать — виготовлення тиражної друкованої продукції за допомогою «цифрового» обладнання — пристроїв, що друкують безпосередньо з електронних файлів і використовують не офсетну технологію, а технологію прямого нанесення красок (як у принтерах і різографах).

Цифрова печать має більш високу ціну за лист, на відміну від традиційних методів офсетного друку. Але ця ціна компенсується за рахунок витрат на всі технічні етапи, необхідні для виготовлення друкованих форм.

На початку 80-х, в Америці персональний комп’ютер став досить популярним, з’явилися більш революційні компактні пристрої для виведення на друк – лазерні принтери. 1986 рік був початком широкого впровадження принтерних картриджів типу “все в одному”.

Другими словами, починаючи з того року, цифрова друк фактично обґрунтувалася в поліграфічній індустрії западу. Цифровая печать відкрила нові можливості поліграфії, без яких вже неможливо представити її роботу.

переваги Цифрового друку

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому цифровий друк оптимальний?

Ринок цифрового друку швидко зростає. Чи це упаковка, текстиль, широкоформатна графіка або інші сегменти, використання технології цифрового друку розширюється.

Швидкість на висоті у порівнянні з іншими виробництвами. Хоча швидкість це найголовніша перевага цифрового друку в нього є ще переваги це універсальність та повнокольоровий друк. Цифровий друк самий оптимальний вибір на маленьких і середніх тиражах.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
90%
Доступність
70%
Якість
85%
Єкологічність
95%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
90%
Доступність
75%
Якість
85%
Єкологічність
95%

Популярні товари для цифрового друку

❍ Термо-чашки
❍ Термо-пляшки
❍ Термоси
❍ Пляшки
❍ Чашки

❍ Ланч бокси
❍ Судочкі
❍ Харчові контейнери
❍ Чохли для телефонів