Що таке

Швейне

виробництво?

Швейне виробництво – це сучасне рішення для реклами Вашої компанії. Сумка-шопер чи маска з натуральної тканини дозволе створити рекламу яка оберігає навколишній світ.

 

Рекламний сувенірний текстиль з логотипом Вашої організації – це відмінна мобільна реклама і зростання впізнаваності Вашої марки, а також зростання лояльності до неї.

Швейне виробництво – це єкологічно для мобільної реклами Вашої компанії. Сумка-шопер чи маска з натуральної тканини дозволе Вашим клієнтам використовувати брендовану продукцію і не шкодити навколишньому серидовищу.

 

Яскравий одяг із символікою Вашої фірми, її назвою чи слоганом залучатиме потенційних покупців, сприятиме зростанню популярності та впізнаваності торгової марки, стаючи частиною компанії Вашої організації.

Швейне виробництво відоме з часів далекого минулого. Однак масштабність ця галузь набула у Франції початку 19 ст. та стала розвинутой по всьому світу.

 

Технічне оснащення почало інтенсивно зростати в шістдесятих-сімдесятих роках з широким впровадженням новітніх способів обробки при використанні високопродуктивного обладнання, включаючи напівавтоматичні спеціальні машини та преси. Тоді ж почало широко застосовуватися потокове виробництво, що зумовило підвищення рівня механізації, зі скороченням частки ручної праці та збільшенням продуктивності у рази.

 

Нині швейна промисловість має широкий спектр перспектив, щоб рости і процвітати і далі.

переваги Швейного виробництва

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому краще шити і друкувати разом?

Завдяки об’єднанню швейного виробництва з друкованими виробництвами дає ряд переваг.

  • По-перше є можливість підбирти відразу тканину яка гарно підходить і для друку так і для пошиву.
  • По-друге можливо робити роботу пошиву частково :
    спочатку розкроїти , передати до друку, надрукувати (можливо навіть комбінувати різні методи друку як шовкодрук та термоперенос), та закінчити все пошивом.
  • По-третє меньша вероїдність сплутати сторону друку на крої  та розташуванням нанесення

Якщо шити оптом? 

Швидкість
70%
Доступність
45%
Якість
85%
Єкологічність
85%

Якщо шити від 1 шт?

Швидкість
15%
Доступність
25%
Якість
85%
Єкологічність
85%

Популярні товари Швейного виробництва

❍ Сумки
❍ Рюкзаки (спортивні)

❍ Манішки
❍ Фартухи


❍ Маски
❍ Банданки
❍ Шарфики

❍ Флаги
❍ Подушки