Що таке

тиснення?

Тиснення – це поліграфічний процес створення рельєфного зображення на широкому спектрі матеріалів, що запечатуються, таких як папір різної щільності, картон, шкіра або дерево.

Дана технологія використовується для обробки та брендування Вашої пакувальної поліграфічної продукції. Ви будете задоволені нашими можливостями.

Тиснення – поліграфічний процес для отримання рельєфного зображення на поверхні продукції (листового металу, оксамиту, паперу тощо).

Відноситься до післядрукарської обробки продукції, що виробляється на ручних, напівавтоматичних та автоматичних пресах для тиснення, заснований на припресуванні гарячим або холодним способом металізованої або пігментної фольги або полімерної плівки з напиленням потрібної речовини для покращення привабливості упаковки, етикетки або рекламно-акцидентної продукції.

Існує кілька видів тиснення.

  1. Тиснення фольгою
  2. Сліпе тиснення
  3. Конгревне тиснення без фольги
  4. Конгревне тиснення з фольгою
  5. Зворотний конгрев
  6. Припресування голограм
  7. Текстурування

Цікаво що тиснення застосовується як елемент захисту грошей від підробки. Зокрема, використовується тиснення фольгою та безбарвне тиснення.

переваги тиснення

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому Тиснення эфективний метод друку?

Блискучі літери або візерунки привертають увагу якомога більшої кількості людей. Це допомагає рекламній поліграфії бути максимально ефективною залучити велику кількість потенційних клієнтів.

Технологія тиснення фольгою є досить поширеною і має широкий спектр варіантів оформлення. Знаючи всі нюанси та види подібного способу створення поліграфічної продукції, ви зможете оформити друк візиток, буклетів або постерів, що вразить своїм привабливим зовнішнім виглядом та високою якістю виконання.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
65%
Доступність
55%
Якість
80%
Єкологічність
85%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
50%
Доступність
45%
Якість
80%
Єкологічність
85%

Популярні товари для Тиснення

❍ Термо-чашки
❍ Термо-пляшки
❍ Термоси
❍ Пляшки
❍ Чашки

❍ Ланч бокси
❍ Судочкі
❍ Харчові контейнери
❍ Чохли для телефонів