Що таке

ДТФ?

ДТФ – друк –  в ключових моментах має суттєву схожість із технологією пластизольної шовкографії, але вирізняється ширшими можливостями які схожі по виконанню на термоперенос.

ДТФ-друк – Спочатку зображення друкується на спеціальну трансферну плівку, це відбувається в рулоні. Далі в автоматичному режимі на ще сире зображення наноситься спеціальний термотрансферний клей, і одразу запікається в печі.

Далі зображення вирізається і за допомогою термопреса переноситься з плівки на виріб. При цьому виріб не потрібно попередньо обробляти, а зображення вирізати по контуру. Для перенесення підійде абсолютно будь-яка тканина, бавовна, синтетика тощо. На дотик нанесення схоже на шовкотрафаретний друк, еластичне і стійке до прання, а також не вигоряє, не тріскається і не випирається.

Технологія DTF-друку в ключових моментах має суттєву схожість із технологією пластизольної шовкографії, але вирізняється ширшими можливостями, використанням цифрового обладнання для формування зображення (струменевих принтерів), спеціальних витратних матеріалів, а також можливістю друку повнокольорових зображень накладом від одного екземпляра.

переваги ДТФ-друку

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому ДТФ-друк такий популярний?

Завдяки всім цим особливостям, технологія DTF-друку набула швидкого глобального поширення в усьому світі та встала в один ряд з іншими раніше відомими: Шовкографією, DTG-друком (прямий друк на текстилі), Сублімаційним друком на тканині.

Крім того, з розвитком технології DTF-друку виник новий клас професійних принтерів для DTF-друку, а також нові пристрої для підготовки термотрансферів (автоматичні шейкери для запікання рулонних DTF-принтів, спеціальні печі для запікання DTF-принтів). Пристрої для DTF-друку є окремим видом обладнання і широко представлені на міжнародних виставках, присвячених методам друку на текстилі.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
90%
Доступність
70%
Якість
90%
Єкологічність
95%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
80%
Доступність
90%
Якість
90%
Єкологічність
95%

Популярні товари для ДТФ-друку

❍ Футбоки
❍ Худі
❍ Поло
❍ Спец. одяг

❍ Кепки
❍ Рюкзаки
❍ Косметички
❍ Чохли