Що таке

тамподрук?

Тамподрук – технологія для масового застосування.

У світі діапазон областей застосування тампонної друку практично необмежений. Виробництво споживчих товарів, побутової та промислової електроніки, іграшок, новорічних прикрас, сувенірної продукції – все це неможливо уявити без використання тамподруку.

Тамподрук – це технологія, яка широко застосовується для нанесення зображень на різноманітні предмети, зокрема на сувенірну продукцію. Картинку на поверхню, що запечатується, переносять за допомогою спеціального робочого елемента (тампона), виготовленого з гуми або силікону.

Тампон – одна з найважливіших складових процесу тампонного друку. Від правильного вибору тампона безпосередньо залежить якість друку. Тампони виготовляються із силіконової гуми. 

Спосіб з’явився у Швейцарії, де їм друкували циферблати годинника. Тоді як елемент для перенесення зображення використовували тампон з желатину. Такі тампони мають низьку хімічну стійкість та механічну міцність, нестабільні за властивостями.

У середині 1960-х років було створено першу машину тампонного друку з електричним приводом. Незабаром з’явилися тампони із вулканізованого холодним способом силікону.

переваги тамподрук

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому тамподрук для масового застосування?

Тамподрук, на відміну від шовкографії, — менш трудомісткий процес із вищими темпами друку. Тому економічно вигідним даний вид нанесення стає не лише за великих, а й за тиражів, від 300–500 шт.

У процесі виготовлення тамподруку розчинник (у складі фарби) роз’їдає поверхню виробу, а потім поєднується з розчиненими частинками пластику, утворюючи однорідну масу. Це забезпечує міцність нанесення.

Плашкові кольори (чисті кольори моделі Pantone) виходять яскравими і насиченими. 

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
40%
Доступність
35%
Якість
85%
Єкологічність
90%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
80%
Доступність
65%
Якість
85%
Єкологічність
90%

Популярні товари для тамподрук

❍ Термо-чашки
❍ Термо-пляшки
❍ Термоси
❍ Пляшки
❍ Чашки

❍ Ланч бокси
❍ Судочкі
❍ Харчові контейнери
❍ Чохли для телефонів