Що таке

Шовкодрук?

Шовкодрук – це високотехнологічний вид друку, який застосовується у різних областях діяльності.

 

Завдяки особливостям технології, Шовкодрук дозволяє наносити зображення, практично, на будь-які матеріали  і поверхні будь-якої форми.

Шовкодрук – це метод відтворення як текстів і написів, так і різних зображень (монохромних або кольорових) за допомогою трафаретної друкарської форми (“матриці”), що є дрібнокомірчастою сіткою, крізь незакриті отвори фарба переноситься на поверхню, що запечатується.

 

Однією з особливостей шовкографії є ​​можливість отримувати товстий шар фарби завтовшки від 8-10 до 1000 мкм (для офсетного друку товщина барвистого шару становить 1-2 мкм). Також можна використовувати спецефекти – глітери (блискітки), об’ємний друк, імітацію при друку оксамиту або гуми. 

Свою назву «шовкодрук» цей спосіб отримав через патентний процес трафаретного друку, виданого в 1907 році під англійською назвою «Silk screen printing» – друк через шовкове сито.

 

Завдяки особливостям технології шовкографія дозволяє друкувати як на плоских, так і інших поверхнях. Наразі трафаретний друк застосовується не тільки в поліграфії, а й у текстильній, електронній, автомобільній, скляній, керамічній та інших галузях промисловості.

переваги Шовкодруку

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому Шовкодрук досі актуальний?

Трафаретний друк – це, мабуть, найстародавніший спосіб друку, що дійшов до наших днів і при цьому не втратив своєї актуальності. Його часто називають шовкодрук, проте шовкодрук – це лише один із видів трафаретного друку.

 

Щодо недоліків шовкотрафаретного друку, їх небагато. Головна складність полягає у створенні трафарету для кожного індивідуального замовлення. Якщо малюнок необхідно змінити, змінюється і матриця.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
90%
Доступність
95%
Якість
80%
Єкологічність
20%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
10%
Доступність
10%
Якість
80%
Єкологічність
20%

Популярні товари для Шовкодруку

❍ Футболки
❍ Худі
❍ Дощовик
❍ Сумки
❍ Фартухи
❍ Бананки
❍ Рюкзаки
(Друкуємо по крою та на готовій продукуії)

❍ Ланч бокси
❍ Судочкі
❍ Харчові контейнери

❍ Зарядні пристрої
❍ Повербанки
❍ Колонки

❍ Блокноти
❍ Папки
❍ Щоденники
❍ Візитки
❍ Картон