Що таке

Термоперенос?

Термоперенос – це метод друку на тканині. Використовується для нанесення як однокольорового так і повнокольорового зображення на текстильні вироби за допомогою термоплівки та термопресу. Асортимент плівок дуже великий як за фактурою, так і за призначенням.

Нанесення можна зробити на тканину будь-якого складу. У нас ви зможете нанести навіть на спанбонд та іншу нестандартну продукцію (колонки, рюкзаки, парасолі, бананки та інше)

Термоперенос (термотрансфер, терсотрансферний друк чи термодрук) — це спосіб друку, частіше, розрахований на малі тиражі, оскільки дозволяє з невеликою різницею у ціні робити як один, так і більшу кількість зображень.


Для нанесення зображення методом термодруку використовують спеціальні плівки: флекс, флок, так званий «латекс» та ін. Плівки відрізняються більшою щільністю, але все ж таки вони менш зносостійкі в порівнянні з шовкотрафаретом.

Якість термопереносу залежить від ряду факторів: температури, рівномірності тиску по всій площині, вологості та часу дії. Іноді ці параметри індивідуальні та потребують оптимізації під конкретний матеріал.


При использовании термопереноса получают красивый декоративный эффект: изображение приобретает выпуклость. Весь процесс укладывается в 5-10 минут, т.е. за считанные минуты можно изготовить футболку с фирменной символикой, бейсболку, кружку, флаг, компьютерный коврик и много другой имиджевой и сувенирной продукции.

переваги Термопереносу

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому Термоперенос гарний вибір?

Печать на одежде – один из самых популярных видов печати. Так вы можете без проблем получить уникальные предметы гардероба. 

Одна из самых главных причин, почему люди обращаются за услугой печати – желание создать уникальный корпоративный стиль своих сотрудников или создать удобную одежду в рамках униформы.

Существуют различные способы перенести на ткань изображение. Термоперенос – широко известна и очень популярна технология. Чтобы нанести принт на ткань таким образом, необходимо специальное оборудование.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
40%
Доступність
35%
Якість
85%
Єкологічність
90%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
80%
Доступність
65%
Якість
85%
Єкологічність
90%

Популярні товари для Термопереносу

❍ Футболки
❍ Худі
❍ Кепки
❍ Курточки
❍ Жилетки

❍ Рюкзаки
❍ Бананки
❍ Сумки
❍ Сумки “CПАНБОНД”

❍ Парасолі
❍ Колонки
❍ Стічки
❍ Інша не стандартна продукція