Що таке

УФ-друк?

УФ-друк – це один із найбільш гнучких і цікавих процесів друку з будь-коли створених, і його застосування практично безмежне.


Знайомство з технологією УФ-друку та невелика інформація про те, як вона працює, буде корисною для вашого бізнесу, і ви будете задоволенні тим, що зможете надрукувати з її допомогою.

УФ-друк (інакше звана ультрафіолетовий друк) – це метод друку, в якому використовується  УФ-затвердіваюче чорнило, що дозволяє друкувати на великій кількості матеріалів.

 

Принтер розміщює чорнило на матеріал, а  ультрафіолетове світло, що діє як каталізатор, слідує за ним, висушуючи (або затверджуючи) чорнило так, що вони миттєво засихають.

 

Ця реакція викликає процес полімеризації.

Процес полімеризації УФ-чорнила був спочатку розроблений для швидкого висихання гель-лаку для нігтів під час жіночого манікюру.

 

Незабаром стало очевидно, що ця технологія швидковисихаючого друку може бути дуже корисна в більш комерційних та промислових додатках, наприклад, в індустрії виробництва вивісок та друку.

переваги УФ-друку

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому УФ-друк такий популярний?

Технологія УФ-друку включає одні з найсучасніших технологій друку у світі і може використовуватися на величезному діапазоні матеріалів. Вони також мають слабкий запах і відмінно підходять для довкілля.

 

Всі УФ-принтери, як планшетні, так і рулонні використовують світлодіодні ультрафіолетові лампи. Використання світлодіодної лампи робить процес затвердіння без сильного нагріву. Це усуває проблеми диформацію багатьох виробів і водночас робить їх енергоефективними та екологічно чистими.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
40%
Доступність
35%
Якість
85%
Єкологічність
90%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
80%
Доступність
65%
Якість
85%
Єкологічність
90%

Популярні товари для уф-друку

❍ Термо-чашки
❍ Термо-пляшки
❍ Термоси
❍ Пляшки
❍ Чашки

❍ Ланч бокси
❍ Судочкі
❍ Харчові контейнери
❍ Чохли для телефонів

❍ Зарядні пристрої
❍ Повербанки
❍ Флешки
❍ Ручки
❍ Запальнички

❍ Блокноти
❍ Папки
❍ Щоденники
❍ Картон

❍ Сумки
❍ Бананки
❍ Маски

(Друкуємо по крою)

❍ Антистреси
❍ Навушники
❍ Інше