Що таке

Сублімація?

Сублімація – це процес переходу речовини з твердого агрегатного стану в газоподібний, минаючи рідкий стан. Цей процес відбувається при нагріванні матеріалів понад 1000С.

Основа технології сублімаційного друку – процес термічної сублімації твердих чорнил. Фарба переходить у газоподібний стан і забарвлює носій. Газоподібна речовина проникає вглиб оброблюваної поверхні і там конденсується.

 

Під дією високих температур поверхня предмета, що фарбується, починає злегка плавитися. Частинки фарби буквально спаюються з верхніми шарами матеріалу. Виходить малюнок, стійкий до механічних впливів і прання. Друкувати таким способом можна практично на будь-яких предметах: інтер’єрних стійках, прапорах, сумках, кружках, дипломах, текстилі.

Вперше сублімаційний друк застосували на тканині. При сильному нагріванні синтетичне полотно стає більш пухким. На його поверхні, начебто, відкриваються пори, в які і має потрапити чорнило.

У натуральних тканин такого розкриття пор не відбувається. Щоб малюнок міцно тримався, необхідно друкувати на текстилі, що містить не менше 60 % поліестеру. Якщо знехтувати підготовкою, то зображення зійде вже після першого-другого прання.

переваги Сублімації

характеристики

У порівнянні з іншими видами виробництв

чому Сублімація оптимальний вибір?

Сублімаційний друк на одязі може виконуватися на готовому виробі або на деталях крою перед пошиттям.

На готовому одязі можна надрукувати зображення,
яке не зачіпає шви, рукави або кишені.

Повна запечатка і друк у важкодоступних місцях можливий тільки на деталях крою перед пошиттям одягу.

Важливо пам’ятати, що наявність на одязі блискавок, кишень, заклепок та інших аксесуарів ускладнює виконання друку на готовому виробі.

Якщо друкувати оптом? 

Швидкість
85%
Доступність
75%
Якість
85%
Єкологічність
80%

Якщо друкувати від 1 шт?

Швидкість
85%
Доступність
75%
Якість
85%
Єкологічність
80%

Популярні товари для Сублімації

❍ Прапорці
❍ Футболки
❍ Зонти
❍ Сумки
❍ Шкарпетки
❍ Подушки

❍ Чашки
❍ Термобутилки
❍ Пазли
❍ Кепки
❍ Брелокі